GBWhatsApp Open Log Nedir?

GBWhatsApp Open Log Nedir?
GBWhatsApp Open Log Nedir?

Günümüzün popüler uygulamalarından biri olan GBWhatsApp uygulamasını sizlerle kullanarak Open Log seçeneğiyle birçok kişinin son görülme saatini hızlıca takip edebilirsiniz. Genellikle son konuştunuz kişilere ait olan son görülme saatini belirten Open Log seçeneğini kullanmak size biraz sıkıcı ve zor gelebilir bugün size Open Log nedir Ne işe yarar nasıl kullanılır şeklinde bir çok sorulan sorulara cevap vermek için bu yazıyı yazmaktayım. Bildiğiniz üzerine 1 Nisan 2016 tarihinde WhatsDog uygulaması kapatılmıştı bunun üzerine birçok kişi uygulaması hakkında araştırma yapmaya başlamıştı. Lakin WhatsDog uygulaması maalesef ki çalışmamakta ısrar etmeye devam etmektedir. Her ne kadar WhatsDog uygulamasının yerini tutmasa da yine bir çok kişinin işine yarayan GBWhatsApp uygulamasına ait olan Open Log seçeneğini sizlerde kullanmak için bir önceki yazımız olan GbWhatsapp indir başlıklı yazımıza göz atabilir ve indirmeye başlayıp Open Log seçeneğini kullanabilirsiniz. Open Log seçeneğinde kişilerin son görülme saatini kontrol etmek için takip etmek istediğiniz kişiye ait bir konuşmamızın olması yeterli olacaktır eğer, takip etmek istediğiniz kişiye ait bir konuşma yok ise 2-3 kere o kişinin profili bakmanız yeterli olacaktır. Sormak istediğiniz bütün soruları bana yorum olarak iletebilirsiniz.

Open Log seçeneği ile artık WhatsApp üzerinden bir çok kişinin ne yaptığı konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz, WhatsApp’ta yer alan arkadaşlarınızdan biri profil resmini güncelleyince otomatik olarak bu güncelleme saati Open Log seçeneğine düşecektir ve sizlerde kolaylıkla saat kaçta değiştirdiği konusunda bilgiye sahip olabilirsiniz. Open Log seçeneği ile herkes daha fazla bilgiye sahip olabilmektedir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anil - 28 Haziran 2016 - 10:40

Hocam son görülmeyi kapatan kişiler aralıklı olarak offline olarak open log a işleniyor bu online olup kapattığınımı gösterir?

    Klavyetör - 28 Haziran 2016 - 19:54

    Online olduğu göstergesini gösterir.

Anonim - 26 Ağustos 2016 - 23:34

Merhaba birisi tarafından engellenirsek offline olarak mı işlenir open loga

    Klavyetör - 2 Eylül 2016 - 06:18

    Merhaba, LOG seçeneğinin çalışabilmesi için karşı tarafın sizi engellememiş olması gerekmektedir.

Anonimm - 27 Ağustos 2016 - 19:35

Merhaba whatsappta birisi tarafından engellenirsek online olsa bile offline olarak mı işlenir open loga

Selçuk - 23 Ekim 2016 - 16:48

Öpen logda hiç birşey görünmüyor boş beyaz ekran var hep. Neden böyle olabilir

Furkan - 28 Ekim 2016 - 03:49

Open log seçeneğimde tıklayınca sadece beyaz ekran geliyor.

leyla_22 - 8 Kasım 2016 - 18:56

Open loga hicbirsey dusmuyor nasil duzelte bilirim

Ömer - 9 Kasım 2016 - 07:46

Merhaba hoca open log listesi uygulama yüklendiyi gunden içi boş sebeb ne olabilir bir şey yoxdur

Berkay - 9 Kasım 2016 - 21:11

Open log sayfası açılmıyor napabilirim

Ibrahim - 21 Kasım 2016 - 10:46

Merhaba profilime kimler bakti bunu nasıl öğrenebilirim

Tuba - 26 Kasım 2016 - 18:21

Open log her gece yenileniyormus yani diğer günü ben o kişinin whatshap ina girmezsem cevrimici olduğunda bana baktığını anlayabilir miyim yada o kişinin profiline baktığım ben bugun baktigim için o whatshap a girdiğinde hep cevrimici yazısını mi gorurum?

leyla - 10 Eylül 2017 - 21:42

Benimde baska bir sorum var bu uygulamayi yukledim ama gbwhatsappa girmeden gelen msjlari göremiyorum hicbir sekilde bildiri gelmiyor ekrana bunu nasil cozebilirim

Anonim - 11 Eylül 2017 - 23:50

Merhaba log da çevrimdışı yazanlar ne oluyor girmeden mi bakmış oluyor bir kaç defa yazıyor hem