GBWhatsApp Open Log Nedir?

Günümüzün popüler uygulamalarından biri olan GBWhatsApp uygulamasını sizlerle kullanarak Open Log seçeneğiyle birçok kişinin son görülme saatini hızlıca takip edebilirsiniz. Genellikle son konuştunuz kişilere ait olan son görülme saatini belirten Open Log seçeneğini kullanmak size biraz sıkıcı ve zor gelebilir bugün size Open Log nedir Ne işe yarar nasıl kullanılır şeklinde bir çok sorulan sorulara cevap vermek için bu yazıyı yazmaktayım. Bildiğiniz üzerine 1 Nisan 2016 tarihinde WhatsDog uygulaması kapatılmıştı bunun üzerine birçok kişi uygulaması hakkında araştırma yapmaya başlamıştı. Lakin WhatsDog uygulaması maalesef ki çalışmamakta ısrar etmeye devam etmektedir. Her ne kadar WhatsDog uygulamasının yerini tutmasa da yine bir çok kişinin işine yarayan GBWhatsApp uygulamasına ait olan Open Log seçeneğini sizlerde kullanmak için bir önceki yazımız olan GbWhatsapp indir başlıklı yazımıza göz atabilir ve indirmeye başlayıp Open Log seçeneğini kullanabilirsiniz. Open Log seçeneğinde kişilerin son görülme saatini kontrol etmek için takip etmek istediğiniz kişiye ait bir konuşmamızın olması yeterli olacaktır eğer, takip etmek istediğiniz kişiye ait bir konuşma yok ise 2-3 kere o kişinin profili bakmanız yeterli olacaktır. Sormak istediğiniz bütün soruları bana yorum olarak iletebilirsiniz.

Open Log seçeneği ile artık WhatsApp üzerinden bir çok kişinin ne yaptığı konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz, WhatsApp’ta yer alan arkadaşlarınızdan biri profil resmini güncelleyince otomatik olarak bu güncelleme saati Open Log seçeneğine düşecektir ve sizlerde kolaylıkla saat kaçta değiştirdiği konusunda bilgiye sahip olabilirsiniz. Open Log seçeneği ile herkes daha fazla bilgiye sahip olabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Son Sürüm GBWhatsApp İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

GBWhatsApp Open Log Nedir?” için 14 yorum

  1. Hocam son görülmeyi kapatan kişiler aralıklı olarak offline olarak open log a işleniyor bu online olup kapattığınımı gösterir?

    1. Merhaba, LOG seçeneğinin çalışabilmesi için karşı tarafın sizi engellememiş olması gerekmektedir.

  2. Merhaba hoca open log listesi uygulama yüklendiyi gunden içi boş sebeb ne olabilir bir şey yoxdur

  3. Open log her gece yenileniyormus yani diğer günü ben o kişinin whatshap ina girmezsem cevrimici olduğunda bana baktığını anlayabilir miyim yada o kişinin profiline baktığım ben bugun baktigim için o whatshap a girdiğinde hep cevrimici yazısını mi gorurum?

  4. Benimde baska bir sorum var bu uygulamayi yukledim ama gbwhatsappa girmeden gelen msjlari göremiyorum hicbir sekilde bildiri gelmiyor ekrana bunu nasil cozebilirim

  5. Merhaba log da çevrimdışı yazanlar ne oluyor girmeden mi bakmış oluyor bir kaç defa yazıyor hem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.