Bip Messenger Görüntülü Nasıl Konuşulur?

Bip Messenger Görüntülü Nasıl Konuşulur?
Bip Messenger Görüntülü Nasıl Konuşulur?

Bip Messenger hakkında bugün sizlere günümüzde en çok kullanılan  görüntülü konuşma özelliklerinden bahsetmek isterim. Biliyorsunuz ki gelişen teknoloji ile her gün yeni bir farklılık ile karşılaşmamız an meselesi, sürekli gelişen teknolojiden olan görüntülü konuşma özelliği sayesinde sizlerde 2016 yılında Bip Messenger uygulaması sayesinde görüntülü konuşma yapabilir ve sevdikleriniz ile canlı canlı karşıdaki kişiyi görerek iletişim kurabilirsiniz. Peki Bip Messenger görüntülü konuşma nasıl yapılır? Görüntülü nasıl konuşulur?

Bip Messenger bir sohbet uygulamasıdır ve üye olmak çok kolaydır. Uygulamayı indirdikten sonra ilk açtığınızda size telefon numaranızı sorar. Telefon numaranızı yazdıktan sonra telefonunuza doğrulama kodu içeren bir mesaj gelir. Bu doğrulama kodunu uygulamada ilgili kısma girdikten sonra isim ve soy isminizi de yazınca üyelik işlemleriniz tamamlanmış olur.

Nasıl görüntülü konuşulduğuna gelirsek, uygulamayı üye olup açtıktan sonra önünüze bir sayfa gelir. Bu sayfanın sol üstünde alt alta üç kısa çizgi vardır. Bu üç çizgiye dokunduğumuzda sayfanın solunda siyah arka plan üzerine beyaz yazılar çıkar karşımıza. Bu yazılar sırasıyla yukarıdan aşağıya doğru: “sohbetler”, “aramalar”, “kişiler”, “keşfet” ve “ayarlar” dır. Bunların içinden kişiler butonunu seçtikten sonra karşımıza rehberimizdeki Bip Messenger uygulamasını kullanan kişiler çıkar. Bu kişiler içinden görüntülü aramak istediğimiz kişiyi seçip tıklarız. Sonrasında karşımıza bu kişinin fotoğrafı ve bu kişiyi garama butonu çıkar. Aramaya tıkladıktan sonra “BİP’ten Görüntülü ara” seçeneğini seçersek bu kişiyi görüntülü olarak aramış oluruz.

Bip Messenger Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

Bu uygulamayı indirmek için Google Play adresini ya da telefonunuz İphone ise App Store marketlerini ziyaret ederek telefonlarınıza Bip Messenger uygulamasını indirebilirsiniz.

Bip Messenger Nasıl Üye Olabilirim?

Bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir mail onaylama vs. gibi bir gereksinimlere ihtiyacınız yoktur. Bu uygulamayı kullanabilmek için telefon numaranızı kullanmanız yeterli olacaktır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan