WhatsDog APK İndir

WhatsDog APK İndir
WhatsDog APK İndir

Özellikle sevgililer tarafından kullanılmakta olan WhatsDog uygulaması hakkında bugün sizlere indirme linklerinden bahsetmek isterim. Bilindiği gibi WhatsDog uygulaması ile sevgilinizi veya en yakın arkadaşlarınız ve hatta kendi eşinizi bile takip edebilirsiniz. WhatsApp’a ne zaman girmiş ne zaman çıkmış kaç dakika online olmuş gibi sorulara cevap veren WhatsDog uygulamasını indirip kullanmak istiyorsanız hemen indirmeyi unutmayın. Kurulumunu sadece telefonlarınıza APK olarak indireceğiniz whatsdog.apk uygulamasını indirerek yapabilirsiniz. Bunun haricinde ise maalesef ki uygulamayı Google Play’den indiremezsiniz. İhlal ettiği için Google Play’den kaldırılan WhatsDog uygulamasını kullanmak istiyorsanız hemen sizlerde telefonlarınıza APK olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her geçen gün daha fazla büyümekte olan WhatsDog uygulaması ile herkesi takip edebilir ve herkesin WhatsApp’a giriş çıkış toplam online süresini hesaplayabilirsiniz. Kullanımı birçok büyük olan uygulamaya göre daha çok sade olan ve kullanımı kolay olan bu uygulamayı telefonlarınıza indirerek hızlı bir şekilde WhatsApp üzerinden sevgilinizi kız arkadaşınıza ya da eşinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. WhatsDog uygulamasını indirmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır uygulama hakkında sormak istediğiniz bütün soruları bizlere bildirebilirsiniz sorduğunuz bütün sorulara kısa bir sürede cevap alabilirsiniz. WhatsDog APK olarak indirmek için buraya tıklayınız. Bize göre bu uygulamanın tek eksik yönü, maalesef ki çok reklam barındırması.

WhatsDog uygulamasını indirip bir çok kişiyle ücretsiz olarak iletişime geçebilir ve hatta onları WhatsApp üzerinden arayıp sohbet edebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan