Vodafone Numara Değişikliği Nasıl Yapılır?

Vodafone Numara Değişikliği Nasıl Yapılır?
Vodafone Numara Değişikliği Nasıl Yapılır?

Bazen çeşitli sebeplerden ötürü cep telefonu numaranızı değiştirmeniz gerekir. Artık bu isteğinizi gerçekleştirmek, Vodafone faturasız aboneleri için çok kolay. Vodafone cep telefonu operatörü faturasız müşterileri artık yeni hat almaya gerek duymadan numaralarını değiştirebilecekler. Üstelik mevcut haklarınız ve bakiyeleriniz de korunacak. Peki, bu nasıl olacak? Vodafone bayilerine uğrayarak değişiklik isteğinizi belirtin. Gerekli evrakları görevli doldursun. Siz de imzanızı atın. Kimliğinizi fotokopi çekilmesi için, görevliye verin. 18,9 TL numara değişiklik ücretidir. İşlem sonrası size SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Bu şekilde numaranızın “054” kısmı sabit kalacak şekilde geri kalan numaraları değiştirebilirsiniz. Önemli not: Numarasını başka operatörden taşımış olan aboneler için bu işlem yapılamamaktadır.

2017 yılında Vodafone’un bir diğer servislerinden olan Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak yapmak istediğiniz bütün hat işlemleriniz için değişikliği bu kısımdan yapabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde bol bol bedava internet paketlerinden faydalanabilirsiniz. 2017 yılında Vodafone tarafından düzenlenmekte olan Vodafone bedava internet paketlerine sizlerde bakarak bol bol internet paketlerini sizlerde ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Numara değişikliği hakkında sormak istediğiniz diğer sorularınızı bizlere alt kısımdan kolaylıkla iletebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Betül - 15 Eylül 2017 - 00:31

Merhaba ben numaramın son 2 hanesini değiştirmek istiyorum ama hat babamın üzerinde farklı oda su an yurt dışı sadece babamın kimlik fotokopisini götürsem o olmadan numara değişikliği yapılabilir mi acaba?

Ayşe - 18 Ekim 2017 - 17:45

Merhaba ben bir defa numara değişikliği yapmıştım tekrar yapmam mümkün mü?

    Klavyetör - 19 Ekim 2017 - 09:50

    Merhaba Ayşe, aradan zaman geçmesi lazım. Hatırladığım kadarıyla senede 1 kere numara taşımaya izin veriliyordu.

Anonim - 1 Mart 2018 - 23:11

iyi günler ben istediğim numarayı almak istiyorum yani son 8 hanesini değiştirmek istiyorum kafamda bi numara var ve bu numara vodafonda yok mümkün mu ve ne kadar a değiştirir Ler