Bip Messenger Nasıl Kişi Ekleyebilirim?

Bip Messenger Nasıl Kişi Ekleyebilirim?
Bip Messenger Nasıl Kişi Ekleyebilirim?

Bip Messenger uygulaması her ne kadar çok tanınmasa da bir çok özelliğe sahip olan ve bir çok uygulamayı geride bırakacak özelliklere sahiptir. Bip Messenger uygulaması ile sizlerde bir çok arkadaşınız ile iletişime geçmek istiyorsanız hemen bu uygulamayı Google Play ve ya App Store üzerinden telefonunuzun desteklemiş olduğu marketlere giderek Bip Messenger uygulamasını indirmeye başlayabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasında bulunan görüntülü arama özelliği ile bir çok arkadaşınızı, sevgilinizi, aile büyüklerinizi ve ya uzakta oturan arkadaşlarınız ile görüntülü arama yaparak hasret gidermeye hazır olun. Bip Messenger uygulamasındaki bir çok özellik ile sizlerde hızlı iletişime geçmeye hazırlanın, son zamanlarda Bip Messenger uygulaması popüler olmaya başlamış iken bir çok kişi uygulamaya arkadaşlarını ekleyememe gibi sorunlar ile karşılaşmaktadır. Rehberinde yer alan kişilerin bir kısmı gözükür iken bir kısmı gözükmemektedir. Bunun en temel sebebi ise Bip Messenger uygulamasındaki kişiler listesi sadece sizin rehberinizde yer alan kişilerden Bip Messenger uygulamasına kayıt olanları görebilirsiniz.

Rehberinizde Bip Messenger uygulamasını kullanan kişiler ile iletişime geçebilirsiniz, eğer ki bir kişi ile Bip Messenger üzerinden ücretsiz olarak iletişime geçmek istiyorsanız da hemen o kişiyi SMS ile davet ederek Bip Messenger uygulamasını indirmesini ve kayıt olmasını sağlayabilirsiniz.

Bip Messenger kullanan bir kişi ile iletişime geçmek istiyorsanız da o kişinin numarasını rehberinize eklemeniz durumunda Bip Messenger Kişiler kısmında gözükmesini sağlayabilirsiniz. Kişiler kısmından istediğiniz kişiye mesaj atarak konuşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan