Gizlilik Politikası

Değişiklikler

Klavyetor blog paylaşım sitesindeyer alan bütün içerikler, görüntüler (videolar dahil) kullanıcıları bilgilendirmeden değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Klavyetor.com sitesini takip eden bütün anonim kullanıcılar siteyi ziyaret ettiği sürece bu değişiklikleri kabul etmiş olarak varsayılmaktadır.

Gizlilik Politikası

Klavyetor Blog adresinin bütün hakları Klavyetor Paylaşım Grubuna aittir. Sistemde oluşabilecek herhangi bir hatanın tanımlanması veya site düzenlemelerinde çıkacak olan hataların tespit edilmesinden dolayı siteye giren bütün anonim olarak kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte olup bu IP adreslerini kısa dönemlerde saklamaktadır.

Klavyetor adresinde bulunan yazılardan bir başka internet sitesine link verilebilmektedir, bu durumda Klavyetor adresi herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Klavyetor teknoloji adresi “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman değiştirebilir, ekleme veya çıkartma yapabilir. Gizlilik Politikasını yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Klavyetor adresinde değişiklik yaptığı “Gizlilik Politikası” hükümleri uygulamada yayınlandığı tarihten itibaren geçerlilik kazanmaktadır.