Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Artık beklemeye son verin, Klavyetör olarak sizlere Vodafone müşteri hizmetlerine nasıl direk olarak bağlanabileceğiniz konusunda bilgiler sunduk ve sizlerde artık Vodafone müşteri hizmetlerine direk olarak beklemeden bağlanın ve sizlerde bir çok sorununuzu müşteri hizmetleriyle birlikte çözün.

Uzun beklemelerden yorulduysanız ve zaman kaybetmek istemiyorsanız hemen kısa yolları deneyin. Vodafone hattı üzerinden müşteri temsilcisine bağlanmakta zorlu çekiyorsanız. Kısayol tuşlarını girerek müşteri temsilcisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vodafone abonesiyseniz 542’yi aradıktan sonra 1*0 tuşlayarak direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Vodafone müşterisi değilseniz 4440542 numarasını aramanı gerekecektir. Buradan da 1*0 tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Vodafone hattı üzerinden yapılan aramalar 40 krş ücretlendirmeye tabidir. Vodafone hattınızdan sesli imza tanımlaması yaptıysanız ücretsiz olarak 7000’i arayarak sesli şekilde müşteri temsilcisine kolaya bağlanabilirsiniz. Bunların yanında direk olarak fatura işlemleriniz için müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız. Sırasıyla 1-2-1-0 numaralarını tuşlayın kolaylıkla müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Bu kısa yolları not edin her zaman ihtiyacınız olacaktır.

Müşteri hizmetlerine bağlanarak yapmak istediğiniz her işlemi vodafone.com.tr üzerinden yapacağınızı da kesinlikle unutmayın bunun haricinde Vodafone Yanımda uygulamasında da kolaylıkla bir çok işlemlerinizi halledebilir ve rahatlayabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasından bedava internet de kazanabilirsiniz. Nasıl Mı? O halde sizlerde diğer Vodafone kullanıcıların yaptığını yapın ve sizlerde Vodafone bedava internet başlıklı yazımıza göz atın.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yaparım? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

En Son Eklenenler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.