Snapchat Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Snapchat Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Popüler uygulamalardan olan Snapchat uygulamasında hesabınızı silmek istiyorsanız o halde sizlerde hemen bu yöntemleri deneyin ve sizlerde Snapchat hesabınızdan kurtulun.

Çok popüler bir uygulama olan snapchat üzerinden fotoğraflar, videolar paylaşabilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Tüm dünyada ve ülkemizde sevilerek kullanılan uygulama üzerinde yazı ve çizim eklemeleri de yapmanız mümkündür. Snapchat uygulamasının ana özelliği yapmış olduğunuz tüm işlemler belli süre sonrası kullanıcı profilinizden ve uygulamadan silinir. Siz uygulamayı tümden silmek isterseniz de yapmanız gereken şey çok basittir. Program üzerinde yer alan hesap silme linkine tıklayarak ilk adımı atmış olursunuz. Daha sonra önceden almış olduğunuz kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapmanız gerekir. Bu aşamadan sonra silme işlemi için sizden onay istenecektir. Onay sonrasında şifrenizi tekrar girdikten sonra delete account sekmesine tıklayarak hesabınızı silmiş olursunuz.

2016 yılında snapchat hesabınızdan bu şekilde kurtulabilirsiniz bunun haricinde merak ettiğiniz konuları bizlere danışarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Aklınızda yer alan sorularınızı bizlere alt kısımdan iletebilir ve kısa sürede çözümlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Snapchat Arkadaş Nasıl Ekleniyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

En Son Eklenenler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.