Araştırma Robotu

Kozbon araştırma robotu olarak kullanılan bir sitedir. İçeriği önemli değil sadece araştırmak istediğiniz herhangi bir kelimeyi kozbon arama çubuğuna yazmanız yeterli olacaktır. Bir de kozbon da olan diğer özellikler ise whatsdog var şu sıralar hemen hemen herkesin bir whatsapp sahibi olduğunu kabul edersek whatsapp’ daki son görülme olayını da biliyorsunuz olarak kabul edebiliriz. Whatsdog ise bu son görülmeleri kayıt altına alabilen bir programdır.

Çalışma mantığı ise whatsapp da online olduğunuz zaman kadar, hangi saat aralığında girdiğinizi, ne kadar durduğunuzu ve ücretli olarak da kullanırsanız kimi de programlarla yardım alırsanız kiminle de konuştuğunu görebilirsiniz. Turkcell Bip gibi ücretsiz bir uygulamayı da tanıtarak karşınıza çıkıyor zaten kozbon bununla da yetmiyor kozbon aynı zaman da teknoloji alanında da çok fazla yakından takip edip, olan biten gelişen en küçük bir olayı bile haber olarak paylaşıyor ki güncel tutup haberleri takip etmek isteyen insanları takipte kalmalarını sağlamak kozbon üye olabileceğiniz bir site değildir. Yani sizden kayıt isim numara vs. bir şey istemeyip sadece kendi istediği haberleri paylaşıp bir yandan da araştırmalar yapabilen bir site kurmak olmuş diyelim ve gayet de başarılı bir şekilde gerçekleştirmişler. Kozbon aynı zamanda sosyal medyalarla da takip edebilirsiniz nerelerden diye bir soru sorarsanız da Facebook da kozbon araştırma robotu dediğiniz zaman karşınıza çıkan sayfadır.

Kozbon sayfasında kazanacağınız bedava internet kampanyaları sayesinde sizlerde mobil cihazlarınızdan internete erişiminizi devam ettirebilirsiniz. Uzun zamandır ülkemizde yetkili operatör olarak görev görmekte olan Vodafone için yeni paketleri sizlerde kozbon.com sayfasında bulunan Vodafone bedava internet yazısından ulaşabilirsiniz. Buradaki bilgiler ile sizlerde Vodafone hattınıza geçerliliği devam eden paketleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Twitter’da da aynı şekilde kozbon yazmanız yeterli direk karşınıza çıkacaktır. Google+ ile de takipte kalabilirsiniz ve son olarak da kozbon aslında en çok da ilgi çekilen ve duyurusunu yapabilen kısmı İnstagram’ da da bulunmaktadır. İnstagramda haber ile ilgili fotoğraflarını paylaşıp altındaki açıklama kısmına haber detaylarıyla ilgili bilgileri size paylaşmaktadır ama benim tavsiyem her zaman kendi sitesinden takip etmenizdir sebebi ise ilk olarak oraya konulup ardından her ne kadar da kısa bir süre içinde konulsa da daha sonrasında sosyal medyalara konulmaktadır. kozbon Yusuf Kalafat adlı bir kurucuya sahiptir. kozboncom@gmail.com ile ulaşım sağlayabilirsiniz eğer isterseniz de telefon numarasını da yine sitesinden bulabilirsiniz.

Ve yine son zamanların popüler şarkılarından haline gelen gece gölgenin rahatına bak şarkısıyla dillere destan olan Çağatay Akman hakkında bilgiler paylaşan Kozbon adresine giderek sizlerde Çağatay Akman kimdir yazısı ile Çağatay hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kozbon yine reklam yayınlayabilir fakat kendisinin yapmış olduğu açıklamaya göre reklamların doğruluk payını kesinlikle kanıtlamıyor yani her reklama da atlamayın diyor. Bunları diyen bir site aynı zamanda da çerezleri engelleyebileceğinizi ve reklamları görmek gibi zorunluluğa tabii tutmuyor sizi yapmış olduğunuz veya yapacağınız yorumları da yapmadan önce bence bir yorum koşullarını okuyun derim hemen hemen her adminin yaşadığı bir sorundan bahsetmektedir. Mümkünse o kurallara da uymanızı öneririm.

Son olarak 2017 yılında halen geçerliliği devam eden Türk Telekom bedava internet paketlerinden sizlerde yararlanmayı sakın unutmayın ayrıca Kozbon adresinde bulunan WhatsApp kategorisine göz atarak buradan WhatsApp hakkında gelişmeleri takip edebilir ve Instagram hakkında merak ettiklerinizi yine kozbon sayesinde öğrenmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Oyun Makineleri Nasıl Üretilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

En Son Eklenenler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.